Kontakt

793  979  349       32 337 02 40


Godziny otwarcia:

Pn: 14:00 - 19:00 

Wt: 14:00 - 19:00 

Śr: 8:00 - 13:00 i 14:00 - 19:00 

Czw: 8:00 - 13:00 i 14:00 - 19:00

Pt: 8:00 - 13:00

 

GABINET STOMATOLOGICZNY
793 979 349 

GABINET PODOLOGICZNY
533  640  294

mgr Agnieszka Marchacz
www.gliwice-podolog.pl
specjalistyczna pielęgnacja stóp

 

WYBIELANIE (na jednej wizycie) - 550 PLN 

uslugi-bok2.original.jpgStomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna zajmuje się przywracaniem naturalnego uśmiechu. Efekt taki uzyskujemy przez dobór odpowiedniego kształtu, ustawienia i barwy zębów. Podstawowe usługi z zakresu stomatologii Estetycznej to: odbudowa estetyczna korony zęba, licówki ceramiczne, korony ceramiczne, wybielanie, wybielanie martwych zębów, biżuteria nazębna.

Chirurgia stomatologiczna

Do zabiegów chirurgicznych wykonywanych w naszym gabinecie zaliczamy: usunięcie zęba i przygotowanie pod zabiegi protetyczne.

Stomatologia zachowawcza

Jest to dziedzina stomatologii poświęcona leczeniu powstałych ubytków próchnicowych.  

Profilaktyka

Głównym zadaniem profilaktyki stomatologicznej jest walka z płytką i kamieniem nazębnym, są to główne przyczyny próchnicy i paradontozy. W naszym gabinecie wykonujemy pełen zakres usług profilaktycznych z użyciem najnowocześniejszego sprzętu. Zabiegi profilaktyczne jakie proponujemy to: scaling, piaskowanie, lakierowanie/ fluoryzacja, lakowanie.

Stomatologia dziecięca

Zajmuje się leczeniem i profilaktyką próchnicy u dzieci. W naszym gabinecie wykonujemy takie zabiegi stomatologii dziecięcej jak wypełnianie ubytków próchnicowych kolorowymi wypełnieniami, profilaktyka próchnicy, impregnacja zębów mlecznych.

Protetyka

To dziedzina stomatologii zajmująca się uzupełnianiem brakujących zębów po ich utracie lub znacznym uszkodzeniu. Zakres usług obejmuje wykonanie protez ruchomych, protez stałych i protez natychmiastowych.

 

Medycyna estetyczna

To dziedzina medycyny zapewniająca pacjentowi poprawę jakości życia poprzez usunięcie niedoskonałości wyglądu, czyli na przykład zahamowanie procesów starzenia skóry poprzez likwidację zmarszczek, poprawę kondcji skóry, jędrności i owalu twarzy.

 

Podologia

 To dziedzina komsmetologii ściśle związana z medycyną, zajmująca się diagnozowaniem i leczeniem problemów stóp. Do głównych zabiegów podologicznych należą zabiegi związane z: odciskami, wrastajęcymi paznokciami, pękającymi piętami, chorobami paznokci.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem