• zakres usług

Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna zajmuje się przywracaniem naturalnego uśmiechu. Efekt taki uzyskujemy przez dobór odpowiedniego kształtu, ustawienia i barwy zębów. Podstawowe usługi z zakresu stomatologii Estetycznej to: odbudowa estetyczna korony zęba, licówki ceramiczne, korony ceramiczne, wybielanie, wybielanie martwych zębów, biżuteria nazębna.

Chirurgia stomatologiczna

Do zabiegów chirurgicznych wykonywanych w naszym gabinecie zaliczamy: usunięcie zęba i przygotowanie pod zabiegi protetyczne.

Stomatologia zachowawcza

Jest to dziedzina stomatologii poświęcona leczeniu powstałych ubytków próchnicowych.  

Profilaktyka

Głównym zadaniem profilaktyki stomatologicznej jest walka z płytką i kamieniem nazębnym, są to główne przyczyny próchnicy i paradontozy. W naszym gabinecie wykonujemy pełen zakres usług profilaktycznych z użyciem najnowocześniejszego sprzętu. Zabiegi profilaktyczne jakie proponujemy to: scaling, piaskowanie, lakierowanie/ fluoryzacja, lakowanie.

Stomatologia dziecięca

Zajmuje się leczeniem i profilaktyką próchnicy u dzieci. W naszym gabinecie wykonujemy takie zabiegi stomatologii dziecięcej jak wypełnianie ubytków próchnicowych kolorowymi wypełnieniami, profilaktyka próchnicy, impregnacja zębów mlecznych.

Protetyka

To dziedzina stomatologii zajmująca się uzupełnianiem brakujących zębów po ich utracie lub znacznym uszkodzeniu. Zakres usług obejmuje wykonanie protez ruchomych, protez stałych i protez natychmiastowych.